درباره ما

خانه مهندسی کیفیت ،سلامت ، ایمنی و محیط زیست در قالب گروه تخصصی مهندسی سامان سنجش راد در سال 93 متشکل از کارشناسان متخصص و توانمند در زمینه های تخصصی از جمله مشاوره و اجرای سیستم های مدیریتی کیفیت و استقرار استاندارد ،مشاوره سيستم هاي  مرتبط با اصول HSE (سلامت،ایمنی و محیط زیست) و همچنین با آزمایشگاهی مجهز و مدرن روز در زمینه نمونه برداری و سنجش آلاینده های بهداشتی و زیست محیطی محیط های کاری و با پشتوانه ي 10 سال تجربه ي كاري در زمينه هاي فوق شروع به فعاليت نمود . اين شركت با بسیاری از سازمان هاي دولتي و خصوصي همكاري داشته است و با توجه به نیاز جامعه صنعتی کشور جهت بهبود فرآیند تولید سازمان و منابع انسانی متعهد گردید که رسالت خویش را به نحو احسن جهت ارتقاء وپیشبرد اهداف سازمان ها انجام دهد. 

سامان سنجش راد

آموزش

گروه خانه مهندسی کیفیت،سلامت،ایمنی و محیط زیست با اساتیدی مجرب و کارآزموده دوره های تخصصی مدیریتی کیفیت و دوره های تخصصی HSE را برگزار می نماید.عناوین دوره ها بدین شرح می باشد.

1- دوره سیستم مدیریت کیفیت ایزو9001

2- دوره سیستم مدیریت یکپارچه IMS

3- دوره ارزیابی ریسک

4- دروه سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ایزو 45001

5- دوره مدیریت ارتباط با مشتری

6- دوره های تخصصی ایمنی در صنایع

7- دوره های تخصصی ایمنی در ساخت و ساز

 8 - و بسیاری دوره های تخصصی دیگر....

گروه  ما در کنار شما هست و خواهد ماند

هر آنچه نیاز دارید از قبلآ آماده میباشد پس منتظر نباشید

آموزش سیستم های مدیریت کیفیت و HSE

  • برگزاری دوره های آموزشی سیستم مدیریت کیفیت ایزو9001
  • برگزاری دوره های اموزشی مدیریتی HSE
  • برگزاری دوره های آموزشی ایمنی تخصصی
  • اعطاءمدارک معنبر بین المللی از QAL انگلستان و TUV cert آلمان

سنجش و نمونه برداری

اندازه گیری میزان آلاینده های محیط کار به روش گراویمتری با دستگاه پیشرفتهSKC ساخت انگلیس در یک شیفت کاری و به جهت تعیین میزان مواجهه فرد با گردو غبار برحسب میلیگرم بر مترمکعب با هدف پیشگیری از بیماریهای ریوی.

اندازه گیری گازها و بخارات فرآیندهای صنعتی با استفاده از سوربنت تیوب های جاذب ویژه و تعیین میزان غلظت آلاینده گازی و مواجهه فرد در یک شیفت کاری  با هدف پیشگیری از بیمارهای ریوی و مرگ ناشی از خفگی .

آنالیز سیلیس کریستالی موجود در خاک به جهت تشخیص غلظت آن درهوا

آنالیز گازها و بخارات شیمیایی موجود در هوا(بنزن ،تولوئن،اتیل بنزن،زایلین،آمونیاک،فرمالدئید،حلال های آلی)

نمونه برداری و انالیز فیوم های فلزی(سرب،قلع،کروم شش ظرفیتی و ...)

نمونه برداری و انالیز میست روغن های معدنی

اخذ و اعطاء استانداردهای ایزو

 اخذ و اعطاء گواهینامه استانداردهای آموزشی و استانداردهای مدیریتی کیفیت از شرکت معتبر و بین المللی QAL انگلستان و TUVcert آلمان با کد رهگیری

HSE-MS

سیستم مدیریت سلامت ،ایمنی و محیط زیست

با توسعه روز افزون و گرایش رو به رشد سازمان ها به استقرار سیستمهای مدیریت متناسب با اهداف سازمانی و بنا به خواست مشتریان و طرف های ذینفع خود، منطق استقرار همزمان چند سیستم مدیریتی به صورت فراگیر مورد اقبال قرار گرفت.در پاسخگويي به این خواست مشتریان، الگويي را برای مميزی همزمان بر اساس استانداردهای سیستم مدیریت کيفيت، سیستم مدیریت محيط زیست، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای  و بررسی و يکپارچگی این سیستم ها در حين مميزی ايجاد و ارائه نموده اند..